banner400
27 Eylül 2016 Salı

Balıkesir Ticaret Odası Başkan Adayı Fahri Ermişler Dursunbey’li üyelere yemek verdi.

Yemek sonrası kapıda tek tek herkesi uğurlayan Ermişler Dursunbey’den destek bekliyorum dedi.

29 Nisan 2013 Pazartesi 22:26
Balıkesir Ticaret Odası Başkan Adayı Fahri Ermişler Dursunbey’li üyelere yemek verdi.
Foto galeriye git  8 Mayıs’ta yapılacak olan Balıkesir Ticaret Odası seçimleri öncesi, Dursunbey ilçesindeki ticaret odası üyelerine oluşturduğu genç ve dinamik yönetim ile birlikte Saz alabalık tesislerinde akşam yemeği verdi.

Yemeğe Dursunbeyli seçmenlerin ilgisi yoğun oldu. Genç Başkan Adayı Fahri Ermişler ve Dursunbey'den yönetim kuruluna aday üyeler İsmail Kıymaz ve İsmail Pala Dursunbey’lileri kapıda karşıladı. Başkan adayı Fahri Ermişler Dursunbey’i ziyaretinden çok memnun kaldığını Ticaret Odasına seçildiğimizde birlikte hareket ederek üyelerin sorunlarına yardımcı olunacağı sözünü verdi. İlçe’de faaliyet gösteren Kooperatif başkanları ve Şirket patronlarına Dursunbey’den yönetim kurulu üyeliğine aday İsmail Kıymaz ve İsmail Pala olduğunu belirtti.


Yapılacak seçimlerde Dursunbey’ den
 destek isteyen Fahri Ermişler, Balıkesir’in artık kabuğunu kırmasının zamanı geldiğini hatırlattı. Oluşturulan genç yönetim ile Balıkesir ve İlçelerinde büyük bir değişim hareketi başlatacaklarını belirten Ermişler, Dursunbey’e özellikle önem verdiklerini belirtti. Fahri Ermişler, Kereste sanayisini gündüz dolaşırken çok değişik ürünler gördüm. Balıkesir de bu ürünlerden bizim haberimiz yok ve çok şaşırdım. Neden bu ürünler tanıtılmıyor veya duyurulmuyor. Ben Balıkesir’de bir fuar yeri düşünüyorum. Bu Fuar yerinde Balıkesir ve ilçelerine ait bölümler olacak. Her ilçe kendilerine ait ürünlerini bu bölümlerde sergileyecek. Bir çok il de Fuarlar yapılıyor. Balıkesir’de de bir Fuar organizasyonu oluşturacaklarını belirtti. Yemek sonrası kapıda tek tek herkesi uğurlayan Ermişler Dursunbey’den destek bekliyorum dedi.


VİDEO HABER 


rec.... ile djhudu

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Dursunbey'de Belediye Tarafından Gerçekleştirilen Hizmetleri Başarılı Buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Dursunbey Gazetesi
ARŞİV