banner400
29 Eylül 2016 Perşembe

Cihan Haber Ajansı(CHA) Dursunbey Temsilciliği Açıldı

Dursunbey köklü ajanslardan olan Cihan Haber Ajansının (CHA) Dursunbey temsilciliği açıldı.

26 Haziran 2012 Salı 11:11
Cihan Haber Ajansı(CHA) Dursunbey Temsilciliği Açıldı
Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde son yıllarda ulusal çapta yükselişe geçen medya organları vatandaşlara güncel ve yorumsuz haberleri aktarmaya devam ediyor. Yerel medya kaynaklarının aksine haberlere yorum katmadan Asayiş, Güncel Haber, Spor, Siyaset, Yerel Olaylar, Görüntülü gibi birçok haberi Ulusal ajanslar ile buluşturan ajans temsilcileri bulundukları il ve ilçeleri yaptıkları haberler ile kamuoyu ile buluşturuyor.

 

Bu kapsamda Dursunbey’de faaliyet gösteren İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA), Anadolu Ajansı (AA) ve TRT Basın Birliği Bünyesinde haberlerini Ulusal kanallarda bugüne kadar paylaştı. Ayrıca Birlik bünyesinde bulunan Balat Gazetesi ve Hâkimiyet gazetesi yerel medya olarak Dursunbeyli vatandaşlar ile haberlerini paylaşmaya devam ediyor.Her geçen gün kendini yenileyen ve gücüne güç katan Basın Birliği bünyesine şimdide yine büyük bir ajans Cihan Haber Ajansı (CHA) katıldı. Cihan Haber Ajansı Dursunbey Temsilciliğini alan Tayfun Yanık basın kartını alarak Dursunbey ve çevre bölgelerdeki haberleri bugünden itibaren Cihan Haber Ajansı ile tüm dünya ile buluşturacak.

 

CHA Dursunbey temsilcisi olan Tayfun Yanık Dursunbey Basın Birliği bünyesine katıldı. Dursunbey AA Temsilcisi ve Basın Birliği Başkanı Ramazan Atam yeni ajansın ve yeni Muhabirin Dursunbey’e hayırlı olmasını dileyerek ‘Basın birliğine Cihan Haber Ajansı gibi bir ajansın katılmasından memnuniyet duyuyoruz. Dursunbey adına yapacağımız haberlerde bir birlik altında buluşmak ve haberlerimizi birbirimiz ile paylaşmak kıvanç verici bir olay’ dedi.  Ayrıca birliğin önümüzdeki süreçte yenilikler ve yeni medya organları ile faaliyetlerine devam edeceğini belirten Atam Dursunbey adına güzel gelişmeler oluyor dedi.

DURSUNBEY TEMSİLCİLİĞİ
HABER İHBAR HATTI: 0554 814 52 46

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Dursunbey'de Belediye Tarafından Gerçekleştirilen Hizmetleri Başarılı Buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Dursunbey Gazetesi
ARŞİV