29 Eylül 2016 Perşembe

Dursunbey Doktoruna Sahip Çık!

Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Sağlık Müdürü Mehmet Sarı’nın görevden alınacağı iddiaları kamuoyunda büyük tepkiye sebep oldu.

22 Ağustos 2013 Perşembe 16:20
 Dursunbey Doktoruna Sahip Çık!
Foto galeriye git

DURSUNBEY'İN GÖREMEDİĞİ KRAVATSIZ SAĞLIK MÜDÜRÜ

Dursunbey İlçe sağlık müdürlüğü görevine geldiği günden bu yana gösterdiği müthiş performans ve mütevazılıği ile tanınan Dr. Mehmet Sarı’nın görevden alınacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Sağlık Müdürü Doktor Mehmet Sarı'nın dün Balıkesir’de bir toplantıda olduğu esnada Dursunbey’e Sinop’tan geldiğini belirten ve Dursunbey’in yeni Sağlık Müdürü olacağını iddia eden bir kişinin, Toplum Sağlığı personelini bir araya topladığı ve onlara 'Artık ayağınızı denk alın ayın 29’undan itibaren yeni müdür ben olacağım' dediği iddia edildi.
Foto galeriye git
Son yıllarda Sağlık Müdürü olmasına rağmen kravat takmadan her yerde görevini laiki ile yapan ve son 1 ayda ölmek üzere olan 3 hastayı hayata bağlayan Mehmet Sarı’nın bu şekilde görevden alınacak olması vatandaşlar tarafından da tepki ile karşılandı. Geçtiğimiz gün yapılan yağlı güreşlerde dahi görev alan Sarı’nın gece gündüz Hastanenin acil servisinde nöbet tuttuğu, Başhekim Haluk Özdemir ile olan uyumu sayesinde hastaneye ivme kazandırdıkları biliniyor. Doktor Sarı Dursunbey panayırında da bir stand açmış halka panayırda da hizmet vermişti. Ayrıca panayır alanında kalp krizi geçiren bir adamı hayata bağlayan Sarı Engelli tespiti konusunda ki çalışmaları ile de dikkatleri üzerine toplamıştı.

SARI FACEBOOK'TAN VEDALAŞTI
Sosyalpaylaşım sitesi üzerinden dün bir paylaşım yapan Doktor Sarı görevden alındığını  yazdığı bu mesaj ile duyurdu:
'2013 yılı şubat ayından bu yana devam etmekte olduğum Dursunbey İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Toplum Sağlığı sorumlu hekimliği görevimi bırakmak zorunda kalıyorum. Bugüne kadar Dursunbeylilerin ve çalışma arkadaşlarımın hakkı bana mutlaka geçmiştir. Bu nedenle kendilerinden helallik istiyorum. İlçemize ve insan sağlığına hizmet etme arzumuzda en ufak bir azalma yoktur. Saygılarımla. Dr. Mehmet SARI'

SİYASİLER HAREKETE GEÇTİ

Görevden alınma haberini dün duyan AK Partili siyasilerin sevilen bu doktor için harekete geçtikleri öğrenilirken, bu atamayı gerçekleştirmek isteyen Toplum Sağlığı yetkilisi ile de temas halinde oldukları öğrenildi. Doktorun görevden alınması halinde ilçe halkının çeşitli eylemlere müracaat edeceği öğrenilirken, şahsi münakaşalar sebebi ile Balıkesir’de ki yetkililerin Dursunbey’e zarar vermemesini istediler.

DOKTOR İLE İLGiLİ BAZI HABERLER İÇİN LİNKLERE TIKLAYIN..

http://www.haberdenhaber.com/dursunbey/dursunbey-saglik-mudurlugu-tozlu-raflardan-tarih-cikardi-h13987.html

http://www.haberdenhaber.com/dursunbey/dursunbeyde-engelli-tespiti-ile-ilgili-toplanti-h44718.html

http://www.haberdenhaber.com/dursunbey/dursunbey-saglik-mudurlugunun-panayir-etkinlikleri-suruyor-h45873.html

http://www.haberdenhaber.com/dursunbey/dursunbeyde-bir-madende-is-kazasi-meydana-geldi-h48183.htmlMEHMET SARI İLE İLGİLİ ÖZEL VİDEO AZ SONRA...

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Dursunbey'de Belediye Tarafından Gerçekleştirilen Hizmetleri Başarılı Buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Dursunbey Gazetesi
ARŞİV