banner401
28 Eylül 2016 Çarşamba

Emniyetten “polis Ne Yapar?” Konferansı

Samsun’un Çarşamba ilçesinde Emniyet Şube Müdürlüğü’nce Atatürk İlköğretim Okulu’nda açılan sergi açıldı. Sergi ile birlikte düzenlenen “Polis Ne Yapar?” başlıklı konferansta ilkokul 1 ve 2. sınıflara polis hakkında bilgi...

14 Kasım 2013 Perşembe 12:32
Emniyetten “polis Ne Yapar?” Konferansı
Samsun’un Çarşamba ilçesinde Emniyet Şube Müdürlüğü’nce Atatürk İlköğretim Okulu’nda açılan sergi açıldı. Sergi ile birlikte düzenlenen “Polis Ne Yapar?” başlıklı konferansta ilkokul 1 ve 2. sınıflara polis hakkında bilgi verildi.

Konferansta, polisin üniformasından trafik polisine kadar her polisin ne iş yaptığı hakkında genel bir bilgi verildi. Öğrencilerin tanımadıkları insanlarla konuşmamaları gerektiğini okula gidip gelirken tek değil arkadaşlar ile birlikte gitmeleri gerektiği anlatıldı. Konuşmada, öğrencilerin evlerinde tek oldukları zaman tanımadıkları insanlara kapıyı açmamaları gerektiği bu gibi durumlarda polise başvurmaları gerektiği anlatıldı.

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Feyzullah İlker Serdar’ın da katılımı ile devam eden konferans yapılan sunumun ardından son buldu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Dursunbey'de Belediye Tarafından Gerçekleştirilen Hizmetleri Başarılı Buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Dursunbey Gazetesi
ARŞİV