banner225
02 Ekim 2016 Pazar

Tokat Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Uçak’a Soruşturma

Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak’ın devam eden soruşturma kapsamında bakanlığın tasarrufunda Ankara’ya çekildiğini söyledi.Tokat’a, Manisa'dan yaklaşık 3 ay önce tayin olan Gençlik...

18 Temmuz 2013 Perşembe 17:32
Tokat Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Uçak’a Soruşturma
Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak’ın devam eden soruşturma kapsamında bakanlığın tasarrufunda Ankara’ya çekildiğini söyledi.

Tokat’a, Manisa'dan yaklaşık 3 ay önce tayin olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak hakkında basında yer alan ‘usulsüzlük’ iddiaları sonucu soruşturma açılmıştı. Yürütülen soruşturma devam ederken, Uçak, bakanlık tarafından Ankara’ya görevlendirildi. Konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, bakanlığın tasarrufunda geçici görevlendirme yapıldığını söyledi. Geçici görevlendirmenin soruşturma ile ilgili olduğunu ifade eden Taşkesen, "Soruşturma çerçevesinde, geçici bir tedbir olarak bakanlığımızın tasarrufu olarak bakanlığa çekildi. Müfettişler soruşturmaya devam ediyor” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Dursunbey'de Belediye Tarafından Gerçekleştirilen Hizmetleri Başarılı Buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Dursunbey Gazetesi
ARŞİV